HAKKIMIZDA

Başarılarımızı ve büyümemizi bağlı olduğumuz basit bir göreve borçluyuz: Müşterileriniz için istisnai sonuçlar üretiriz.

2005 yılı baharında, iDORE, hangi büyüklükte veya endüstri dâhilinde olduklarına bakılmaksızın işletmelerin pazarlama çabalarına daha büyük değerler sağlamak üzerine odaklanmış olan yeni bir reklam pazarlama hizmetleri sunmak amacıyla kapılarını açmıştır.

iDORE AJANS , bir grafik tasarım firmasının creative becerilerini, bir reklâm ajansının vizyonunu, bir iletişim firmasının pazarlama uzmanlığını, bir web geliştirme şirketinin teknik geliştirme becerilerini ve tam donanımlı bir video prodüksiyon şirketinin prodüksiyon yeteneklerini birleştiren bir şirkettir.

iDORE AJANS Bursa ilinde tarihi bir binada hizmet vermektedir.Yetenekli ve becerikli personelimiz creative ve teknik geliştirme sürecinin her yönüne katılmaktadır. En büyük öncelik olarak istisnai sonuçlar elde etmeye odaklanarak herhangi bir pazarlama çabasına taze bir yaklaşım ve azami geri dönüş sağlamaktayız.

Ekibimiz creative becerileri, arkadaş canlısı yüzleri, pozitif yaklaşımları ve müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak için ortak bir isteğe sahip yüksek derecede becerikli bireylerden meydana gelmektedir.